"אנו שואבים את הרעיונות שלנו מן הערך הרגשי שהלקוחות מצפים מהמכונית ושואפים לא רק להגשים אותם, אלא להתקדם עוד קילומטר אחד קדימה."
– שירו נאקאמורה, סגן-נשיא בכיר ומנהל יצירתי בכיר, Nissan Motor Co. Ltd.

רכב קונספט Nissan 2020 Vision Gran Turismo

רכב הקונספט Nissan 2020 Vision Gran Turismo החל כפרויקט חלומות של קבוצת מעצבים צעירים במחלקת העיצוב של ניסאן באירופה. המטרה הייתה ליצור רכב וירטואלי שקיים רק בראשם של המעצבים ועל מסכי הגיימרים. אך העיצוב היה מוצלח כל כך, שצוות מהנדסים במרכז הטכני של ניסאן ביפן שם אליו לב. הם העבירו את הקונספט בסדרה של הדמיות והערכות טכניות. מתברר שהיה להם עיצוב מעשי בידיים, דבר שהניע את הגלגלים שאפשרו להם לבנות את הדגם התלת-ממדי המהמם.

awd_pic

SWAY

ה-Sway היא הצצה אל המראה העתידי האפשרי של דגמי הדור הבא של הרכבים הקומפקטיים של ניסאן. עם עיצוב שתוכנן במיוחד כדי להתאים לטעם האירופאי, היא מרגשת, חדה ומדליקה.

ה-Sway עוצבה כדי לנער את שוק ההאצ'בק הקומפקטיות, שהוא בדרך כלל פלח השוק השמרני יותר. עם הקווים הזורמים, החרטום הבולט, חלל פנימי האלגנטי בפשטותו והשימוש הנועז בצבעים מתוחכמים, רכב קונספט זה הוא הצהרת כוונות אמיצה ומרגשת. רכב הקונספט Nissan Sway חממת זכוכית.

LANNIA קונספט

רכב הקונספט Lannia מצטרף למשפחה ההולכת וגדלה שלנו של דגמים הממוקדים בסין. היא עוצבה על ידי סינים, נבנתה על ידי סינים, עבור השוק הסיני תחילה, ולאחר מכן תימכר בכל רחבי העולם. רכב הקונספט Lannia, המוגדר כרכב "המנפץ תיאוריות של רכבי הסדאן”, הוא תוצאה של שיתוף הפעולה ההדוק בין Nissan Design China בבייג'ינג לבין Nissan Global Design Center, והוא בעל עיצוב אנרגטי, חלק וזריז שפונה לטעם ולערכים של קובעי המגמות הסיניים העכשוויים של "אחרי שנות ה-80”.

siment_ass התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

LINEARTRONIC

IDX FREEFLOW

דגם ה- IDx Freeflow משקף את הרגישות של היוצרים המשותפים שלו, את השקפת העולם של האנשים שמחפשים דברים טבעיים ובטוב טעם בכל היבט של חיי היום יום שלהם. הפרטים של העיצוב הפנימי של מכונית הקונספט הזו, המתאימה לארבעה נוסעים, הם עירוב שנבחר קפידה של פונקציונליות אפנתית ונוחות בעיצוב גדוש במקוריות יצירתית. המטרה היא להרגיש כמו בסלון הביתי בתוך המכונית, בה הבעלים וחבריו או חבריה יכולים להירגע.

IDX NISMO

רבים בקבוצת היוצרים השותפים שהיו מעורבים ביצירת ה-IDx Nismo גדלו כשהם משחקים במשחקי סימולציות של מרוצים, בהם הופיעו מכוניות מהעבר ומכל קצוות הגלובוס. היה להם את הרצון הטבעי להביא את חווית הנהיגה הווירטואלית הזו אל מכונית אמיתית שתהיה שלהם. דיאלוג היצירה המשותפת של IDx Nismo שאל מהמורשת הטהורה של רכבי המרוץ הבסיסיים הישנים של ניסאן שהיו בצורת קופסה, ושידך אותה לפרטים מרתקים חדשים. התוצאה היא מכונית בעלת מראה על-זמני הנמצאת בקטגוריה משל עצמה.

LINEARTRONIC